Стручна пракса за студенте Саобраћајног факултета у области грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре

Обавештавамо заинтересоване да је отворен конкурс за обављање стручне праксе за студенте Универзитета у Београду у предузећима, компанијама, агенцијама, управама и секторима Министарства грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре.

Програм праксе се реализује у три циклуса током школске године, а у оквиру другог циклуса за студенте Саобраћајног факултета обезбеђено је 44 места за стручну праксу. Конкурс је отворен до 17. јуна 2018.

Конкурс је намењен пре свега студентима којима је потребно да обаве обавезну стручну праксу.

Стручна пракса у области грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре реализује се другу годину за редом, и резултат је сарадње Универзитета у Београду и Министарства грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре.

Позив за обављање стручне праксе и детаље можете погледати овде.