Презентације изборних предмета у школској 2018/19. години по наставном плану из акредитације 2014. године

Поштоване колеге,

Ово је јединствена прилика да се, поред Књиге предмета из Акредитације 2014, студентима  понуди и могућност да се уживо упознају са знањима и вештинама које нуде изборни предмети  зимског семестра  ОАС.

Са циљем да се минимизирају доласци студената (јер су у току усмени испити из последњег испитног рока у текућој школској години) презентације изборних предмета из зимског семестра студија су распоређене од  24.09.2018. године до 28.09.2018. године.

Планирано је да свака презентација траје ефективно 20 минута са 5-оминутним паузама.

Презентације изборних предмета ће се одвијати по плану који ће накнадно бити објављен.

Након презентације, потребно је да студенти у електронскoм индексу и на шалтеру студентске службе од 01.10.2018. г. до 05.10.2018. г. верификују избор предмета за студенте прве године. Потребно је да студент прве гoдине претходно отвори електронски индекс у просторијама стдентског парламента (сала 227)

За студенте старијих година, потребно је унети у електронски индекс изборни предмет, а на упису године у студентској служби  извршити верификацију уписа изборног предмета.