Обележавање Дана Саобраћајног факултета

Саобраћајни факултет Универзитета у Београду ове године обележио је 66 година постојања и рада. Током своје дуге традиције, на факултету је дипломирало преко 6.000 студената. Од свог настанка до данас, Саобраћајни факултет је успешно повезивао и усклађивао високошколско образовање из области саобраћаја са савременим захтевима привреде и друштва, идући укорак са свим важним достигнућима науке о саобраћају.

Свечана прослава поводом обележавања Дана Саобраћајног факултета, одржана је у суботу, 19. новембра 2016.г. уз присуство велоког броја гостију. Галерију фотографија можете видети у наставку текста.