Презентације изборних предмета у школској 2019/20. години по наставном плану из акредитације 2014. године

Поштоване колеге,

Ово је јединствена прилика да се, поред Књиге предмета из Акредитације 2014, студентима  понуди и могућност да се уживо упознају са знањима и вештинама које нуде изборни предмети  зимског семестра  ОАС.

Са циљем да се минимизирају доласци студената  презентације изборних предмета из зимског семестра студија су распоређене прве недеље наставе од   01.10.2019. године до 07.10.2019. године.

Презентација предмета ће се реализовати кроз презентациони час. Распоред часова прве наставне недеље биће благовремено објављен.
Након презентације, потребно је да студенти у електронскoм индексу и на шалтеру студентске службе од 08.10.2019. г. до 11.10.2019. г. верификују избор предмета за студенте прве године.
 Потребно је да студент прве гoдине претходно отвори електронски индекс у просторијама стдентског парламента (сала 227)

За студенте старијих година, потребно је унети у електронски индекс изборни предмет, а на упису године у студентској служби  извршити верификацију уписа изборног предмета.

Продакан за студије