Poziv na predavanje prof. dr Petera Martona

Pozivamo vas da, u utorak 14.11.2017. u 13č u učionici 414, prisustvujete predavanju koje će održati prof. dr Peter Marton sa Univerziteta u Žilinama, Slovačka. Tema predavanja je:

Railways in Slovakia – actual challenges (lines reconstruction, quality of passenger transport, situation in cargo)“.

Nakon predavanja prof. Marton će predstaviti Univerzitet u Žilinama, kao i mogućnosti za mobilnost studenata u okviru Erasmus + programa.

Poseta kolega iz Slovačke je organizovana u okviru projekta bilateralne saradnje između Srbije i Slovačke: „Increasing of effectiveness of the railway transport services using the decision-support systems“.