CGS Labs - prezentacija CAD/BIM rešenja za projektovanje u niskogradnji

CGS Labs - BIM u infrastrukturi
Pozivamo Vas na prezentaciju CAD/BIM rešenja za projektovanje u niskogradnji!

· 11. oktobar 2017, Niš, Građevinsko-arhitektonski fakultet u Nišu

· 12. oktobar 2017, Beograd, Saobraćajni fakultet u Beogradu

· 13. oktobar 2017, Banja Luka, Arhitektonsko-građevinsko-geodetski fakultet u Banjaluci

CGS Labs će u oktobru u navedenim terminima predstaviti svoja softverska rešenja iz oblasti CAD i BIM tehnologija za niskogradnju. Ovom prilikom želimo da Vas pozovemo da dođete na prezentaciju kako bi dobili poslednje informacije o procesima i načinima pristupa problemima u oblasti projektovanja kao i o izazovima koji nas čekaju u budućnosti.

Kao firma sa dugogodišnjim iskustvom, od 27 godina, u oblasti izrade softverskih rešenja, informacionih sistema i iskustvima u implementaciji, osećamo i društvenu odgovornost tako da ćemo ovom prilikom i ozvaničiti saradnju CGS Labs-a i obrazovnih instutucija kojima će softverska rešenja omogućiti lakši pristup pri obrazovanju i stvaranju kadra sa iskustvima u primeni poslednjih tehnoloških rešenja.

Tačna satnica prezentacije:

(predviđeno vreme trajanja je 1h)

· 11. oktobar u 12h, Građevinsko-arhitektonski fakultet u Nišu,

· 12. oktobar u 10h, sala 128 - Svečana sala, Saobraćajni fakultet u Beogradu i

· 13. oktobar u 10h, K3 – Kampus, Arhitektonsko-građevinsko-geodetski fakultet u Banjaluci

Želite više informacija?

Ukoliko želite više informacija u vezi sa prezentacijom kontaktirajte Petra Dragića, na tel: +381 (0) 66 633 44 55 ili na e-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Očekujemo Vas na našim prezentacijama i radujemo se susretu. Naravno, to će biti i odlična prilika za upoznavanje i razgovor.