Gostujuće predavanje: Putovanje u internet eri - perspektive iz Gugla

Predavač:

Ivan Jakovljević

"Google"

Komercijalni direktor: turizam, finansije i državni sektor za Bliski Istok i Severnu Afriku

Ivan vodi komercijalni sektor u turizmu, finansijama i državnom sektoru za "Google" u regionu Bliskog Istoka i Severne Afrike. Blisko sarađuje sa vodećim avio-kompanijama, hotelima, bankama i državnim ustanovama u kreiranju inovativnih i sveobuhvatnih rešenja u digitalnom marketingu i oglašavanju.

Prethodno, Ivan je bio jedan od lidera transportnog sektora u konsultantskoj kući "Booz & Company". Diplomirao je na Saobraćajnom fakultetu Univerziteta u Beogradu, a zvanje MBA stekao je na Poslovnoj skoli Univerziteta Stenford u Kaliforniji.