Saobraćajni fakultet na Sajmu knjiga

Poštovane koleginice i kolege,

U periodu od 21. do 28. oktobra 2018. održava se Međunarodni beogradski sajam knjiga, najreprezentativniji sajam knjiga u regionu, na kome će tradicionalno učestvovati najveći domaći, kao i brojni inostrani izdavači i pisci.

63. Međunarodni beogradski sajam knjiga će tradicionalno obeležiti poslednju nedelju oktobra u Beogradu kao praznik knjige i kulture.

Izdavačka delatnost Saobraćajnog fakulteta će, i ove godine, uzeti učešće, a knjige će izložiti u okviru štanda "Akademske misli", Hala 2, nivo A (preko puta štanda počasnih izlagača i štanda Centra za promociju nauke - mapa u prilogu).

Akademska misao će, tradicionalno, otvoriti Sajam knjiga koktelom dobrodošlice na svom štandu 21.10. u 18,00 časova.

Posetite nas!

Glavni i odgovorni urednik