Poziv za stručnu praksu u "Fashion Company"

"Fashion Company" poziva studente Saobraćajnog fakulteta da dođu na praksu.

"Fashion Company" je firma koja posluje preko 20 godina i konstantno je u razvoju kako u Srbiji tako i u zemljama regiona.

S tim u vezi želi da pruži šansu mladim ljudima koji sustekli odlično teoretsko znanje da dođu na praksu u ovu kompaniju; da donesu novu energiju i neke nove veštine s jedne strane, a da dobiju priliku da nauče posao u spoljnoj trgovini i logistici od naših zaposlenih sa velikim iskustvom.

Cilj je da svako ko iskoristi šanšu i pokaže da je spreman da uči i doprinosi boljim rezultatima dobije mogućnost da postane stalni član ovog tima.

Ukoliko Vam se dopada da radite u ovakvom kreativnom i dinamičnom radnom okruženju, pridružite se timu Spoljne trgovine i transporta i prijavite se za praksu na poziciji:

Asistent za spoljnu trgovinu i logistiku

Ovde možete da preuzmete ceo tekst konkursa.