Studenti logistike posetili kompanije: Milšped, Nelt, Phoenix, Kuehne Nagel, Cargo partner i Ralu logistiku

Studenti treće i četvrte godine Odseka za logistiku bili su u stručnim posetama logističkim kompanijama: Milšped, Nelt, Phoenix, Kuehne Nagel, Cargo partner i Ralu logistika. U toku posete studenti su dobili dragocene informacije o samim kompanijama i upoznali se sa logističkim uslugama, procesima i aktivnostima.

Sa menadžmetom kompanija, dogovreni su konkretni modeli saradnje vezane za istraživanje i izradu projektnih zadataka i završnih radova, mentorski rad, obavljanje stručne prakse i zapošljavanje studenata.

Posete su realizovane kao deo redovne saradnje Saobraćajnog fakulteta i navedenih kompanija. Najiskrenije se zahvaljujemo kompanijama na gostoprimstvu, odvojenom vremenu, posvećenosti i podršci koju pružaju studentima i Fakultetu.

KUEHNE NAGEL  2
KUEHNE NAGEL 1