OBAVEŠTENjE ZA BRUCOŠE

Poštovane kolege i koleginice,

Ovo je jedinstvena prilika da se, pored Knjige predmeta iz Akreditacije 2014, studentima ponudi i mogućnost da se uživo upoznaju sa znanjima i veštinama koje nude izborni predmeti zimskog semestra OAS.

Potrebno je da student prve godine otvori elektronski indeks u prostorijama Studentskog parlamenta (kabinet 227).

Brucoši koji su prvi put upisali prvu godinu studija u šk 2019/2020, biraju izborni predmet prvog semestra za slušanje i polaganje, a za izborni predmet drugog semestra biraju generičko ime PRVA GODINA IZBORNI PREDMET 2. Nakon prezentacije, potrebno je da u elektronskom indeksu i u papirnom ineksu na šalteru studentske službe od 08.10.2019. g. do 11.10.2019. g. verifikuju izbor predmeta iz zimskog semestra.

Od 24. februara 2020.g. do 28.februara 2020.g. će biti održane prezentacije izbornih predmeta letnjeg semestra . Izabrani predmet letnjeg semestra, će studenti prve godine tada uneti u elektronski indeks i izvršiti verifikaciju.

Studenti starijih godina, unose u elektronski i papirni indeks izborne i obavezne predmete za oba semestra da bi mogli da upišu godinu studija.

Baza za upis izbornih i obaveznih predmeta će biti otvorena od 8.10. do 11.10.2019. za osnovne akademske studije u elektronskom indeksu.

Prodakan za studije