Obaveštenje o sistematskom pregledu studenata prve i treće godine studija školske 2018./19.

Studenti koji su upisali prvu i treću godinu studija školske 2018./19. u obavezi su („Službeni glasnik RS” br. 7/2019) da izvrše preventivni zdravstveni pregled u ambulanti u Studentskom domu „Karaburma”, Ulica Mije Kovačevića 7B u periodu od 1.4.2019. do 24.5.2019. god.

Prilikom dolaska na pregled studenti su obavezni da ponesu indeks i overenu zdravstvenu knjižicu.

Predaja dokumenata za preventivni pregled će se vršiti po formiranim grupama (na osnovu broja indeksa) u definisanim terminima objavljenim na sajtu Fakulteta.

Termine možete pogledati ovde.
(nepopunjeni termini u tabeli se takođe mogu koristiti zakazivanjem u ambulanti)