Letnja stručna praksa u kompaniji Yettel

LETNjA STRUČNA PRAKSA U KOMPANIJI YETTEL
ZA STUDENTE SAOBRAĆAJNOG FAKULTETA SA MODULA ZA
TELEKOMUNIKACIONI SAOBRAĆAJ I MREŽE

Kompanija Yettel realizuje letnju stručnu praksu za studente završnih godina osnovnih akademskih i master akademskih studija Saobraćajnog fakulteta sa Modula za telekomunikacioni saobraćaj i mreže, u trajanju od 7. avgusta do 25. avgusta 2023. godine.
Održavanje prakse je isključivo radnim danima. Nakon završetka prakse studenti dobijaju test koji ih kvalifikuje za ulazak u proces selekcije za pozicije u okviru Kickstart programa plaćenih praksi.
Pozivamo studente da se prijave na program prakse slanjem sledećih informacija na mejl Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Ime i prezime:

Naziv smera: