Prezentacija aplikacije "KINTO Join" za podršku održivim načinima putovanja

Sa zadovoljstvom obaveštavamo studente i zaposlene da će se 16. januara u 12:00 časova održati prezentacija aplikacije KINTO Join u sali 128 na Saobraćajnom fakultetu. Ova inovativna platforma biće predstavljena od strane kompanije Shared Mobility d.o.o. Saobraćajni fakultet ponosno postaje prva obrazovna institucija u ovom delu Evrope koja će omogućiti svojim zaposlenima i studentima korišćenje aplikacije KINTO Join.

KINTO Join predstavlja platformu posvećenu motivaciji i organizaciji održivih načina putovanja, sa fokusom na smanjenje emisija i troškova tokom transporta. Ova aplikacija povezuje kolege i studente na osnovu njihovih putanja od kuće do posla ili fakulteta, radnih rasporeda i navika. KINTO Join se izdvaja kao više od standardnog rešenja za organizovanje zajedničke vožnje, jer ne samo da umanjuje pritisak na parking prostor, već i doprinosi smanjenju gužvi, promoviše održivu mobilnost i podržava akcije poslovnih i drugih organizacija usmerene ka održivom razvoju.