Obaveštenje o rokovima za završetak ispitnih obaveza na osnovnim i master studijama

Sve ispitne obaveze na osnovnim i master studijama vezane za izradu i odbranu Završnih i Master radova u školskoj 2023/24 godini se moraju završiti zaključno sa 30.9.2024. godine.

Obaveštavaju se svi studenti, koji planiraju da odbrane Završni rad do 30.9.2024.g.,  a ostalo im je nepoloženih manje od pet ispita iz nastavnog plana i programa po kome studiraju, da moraju da apliciraju u studentskoj službi za otvaranje i analiziranje dosijea studenta što pre, radi provere ispitnih prijava. Poslednji rok za prijavu odbrane Završnog rada je 15.09.2024.g.

Pored toga  studenti mogu čim su stekli 200 ESPB da  uzmu temu kod izabranog Mentora i počnu sa izradom Završnog rada na Osnovnim akademskim studijama.

Prodekan za studije