Letnja škola na Univerzitetu u Mariboru

Univerzitet u Mariboru uputio je poziv za učešće studenata na master i doktorskim studijama sa Univerziteta u Beogradu na Summer School Solution Design. Navedena letnja škola će se održati u periodu od 25.6. do 8.7.2017. godine.

Detaljnije informacije o programu letnje škole možete da pogledate na http://summer.outofthebox.um.si/

Napominjemo da će određeni broj studenata sa Univerziteta u Beogradu (5) da bude oslobođeno plaćanja kotizacije.

Po završetku letnje škole učesnicima se izdaje sertifikat o učešću i stečenim 3 ESPB.

Ljubazno Vas molimo da zainteresovane studente upoznate sa navedenom letnjom školom, kao i da dostave biografiju sa slikom i motivaciono pismo na engleskom jeziku najkasnije do petka, 28.4.2017. godine u rektorat Univerziteta u Beogradu – Sektoru za međunarodnu i međuuniverzitetsku saradnju, Studentski trg 1, Beograd, prvi sprat, kancelarija br. 23, Marina Kostrica ili Branka Janda Marković.