Летња школа на Универзитету у Марибору

Универзитет у Марибору упутио је позив за учешће студената на мастер и докторским студијама са Универзитета у Београду на Summer School Solution Design. Наведена летња школа ће се одржати у периоду од 25.6. до 8.7.2017. године.

Детаљније информације о програму летње школе можете да погледате на http://summer.outofthebox.um.si/

Напомињемо да ће одређени број студената са Универзитета у Београду (5) да буде ослобођено плаћања котизације.

По завршетку летње школе учесницима се издаје сертификат о учешћу и стеченим 3 ЕСПБ.

Љубазно Вас молимо да заинтересоване студенте упознате са наведеном летњом школом, као и да доставе биографију са сликом и мотивационо писмо на енглеском језику најкасније до петка, 28.4.2017. године у ректорат Универзитета у Београду – Сектору за међународну и међууниверзитетску сарадњу, Студентски трг 1, Београд, први спрат, канцеларија бр. 23, Марина Кострица или Бранка Јанда Марковић.