Konkurs za istraživanje i naučnu saradnju Pavle Savić

Konkurs za istraživanje i naučnu saradnju

Francusko-srpski program

Pavle Savić 2018-2019

Istraživači iz naučno-istraživačkih institucija u Francuskoj ili u Srbiji, konkurišite za zajednički projekat u okviru programa “Pavle Savić, partnerstva Hubert Curien “ kako biste razvili saradnju između svojih institucija.

Sve naučne oblasti, računajući i humanističke i društvene nauke, obuhvaćene su ovim programom.

Krajnji rok za podnošenje kandidatura: 31. juli 2017.

Više o uslovima konkursa www.institutfrancais.rs

Nocioci programa: Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja u Srbiji, dok ga u Francuskoj sprovode Ministarstvo inostranih poslova i međunarodnog razvoja i Ministarstvo prosvete, visokog obrazovanja i istraživanja, u saradnji sa Francuskim institutom u Srbiji.

Aplikacija za konkurisanje dostupna na sajtovima:
Za ekipe iz Francuske : www.campusfrance.org rubrika appel à candidatures
Za ekipe iz Srbije : www.mpn.gov.rs/medjunarodna-naucna-saradnja/francuska

IMAGE Milorad Arsenijević – Balerina: Sećanje
Milorad Arsenijević ( 6. jun 1906 — Beograd, 18. mart 1987 ) bio jugoslovenski fudbaler i fudbalski trener. Od 1927. do 1936. godine odigrao je 52. utakmice za reprezentaciju Jugoslavije, sa kojom je učestvovao na Devetim Olimpijskim igrama u Amsterdamu, 1928. godine. Učestvovao je i na...