Конкурс за истраживање и научну сарадњу Павле Савић

Конкурс за истраживање и научну сарадњу

Француско-српски програм

Павле Савић 2018-2019

Истраживачи из научно-истраживачких институција у Француској или у Србији, конкуришите за заједнички пројекат у оквиру програма “Павле Савић, партнерства Hubert Curien “ како бисте развили сарадњу између својих институција.

Све научне области, рачунајући и хуманистичке и друштвене науке, обухваћене су овим програмом.

Крајњи рок за подношење кандидатура: 31. јули 2017.

Више о условима конкурса www.institutfrancais.rs

Носиоци програма: Министарство просвете, науке и технолошког развоја у Србији, док га у Француској спроводе Министарство иностраних послова и међународног развоја и Министарство просвете, високог образовања и истраживања, у сарадњи са Француским институтом у Србији.

Апликација за конкурисање доступна на сајтовима:
За екипе из Француске : www.campusfrance.org рубрика “appel à candidatures“
За екипе из Србије : www.mpn.gov.rs/medjunarodna-naucna-saradnja/francuska

Предстојећи догађаји