Stručna praksa za studente Saobraćajnog fakulteta u oblasti građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture

Obaveštavamo zainteresovane da je otvoren konkurs za obavljanje stručne prakse za studente Univerziteta u Beogradu u preduzećima, kompanijama, agencijama, upravama i sektorima Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture.

Program prakse se realizuje u tri ciklusa tokom školske godine, a u okviru drugog ciklusa za studente Saobraćajnog fakulteta obezbeđeno je 44 mesta za stručnu praksu. Konkurs je otvoren do 17. juna 2018.

Konkurs je namenjen pre svega studentima kojima je potrebno da obave obaveznu stručnu praksu.

Stručna praksa u oblasti građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture realizuje se drugu godinu za redom, i rezultat je saradnje Univerziteta u Beogradu i Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture.

Poziv za obavljanje stručne prakse i detalje možete pogledati ovde.