Prezentacije izbornih predmeta u školskoj 2018/19. godini po nastavnom planu iz akreditacije 2014. godine

Poštovane kolege,

Ovo je jedinstvena prilika da se, pored Knjige predmeta iz Akreditacije 2014, studentima  ponudi i mogućnost da se uživo upoznaju sa znanjima i veštinama koje nude izborni predmeti  zimskog semestra  OAS.

Sa ciljem da se minimiziraju dolasci studenata (jer su u toku usmeni ispiti iz poslednjeg ispitnog roka u tekućoj školskoj godini) prezentacije izbornih predmeta iz zimskog semestra studija su raspoređene od  24.09.2018. godine do 28.09.2018. godine.

Planirano je da svaka prezentacija traje efektivno 20 minuta sa 5-ominutnim pauzama.

Prezentacije izbornih predmeta će se odvijati po planu koji će naknadno biti objavljen.

Nakon prezentacije, potrebno je da studenti u elektronskom indeksu i na šalteru studentske službe od 01.10.2018. g. do 05.10.2018. g. verifikuju izbor predmeta za studente prve godine. Potrebno je da student prve godine prethodno otvori elektronski indeks u prostorijama stdentskog parlamenta (sala 227)

Za studente starijih godina, potrebno je uneti u elektronski indeks izborni predmet, a na upisu godine u studentskoj službi  izvršiti verifikaciju upisa izbornog predmeta.