Kompanija NIS organizuje 6. sezonu studentske prakse „NIS Calling“

Kompanija NIS organizuje 6. sezonu studentske prakse „NIS Calling“ u okviru kog studenti odabranih fakulteta mogu steći praksu iz različitih oblasti poslovanja naftne industrije i tako dobiti šansu za prve profesionalne korake u NIS-u.

Program je namenjen studentima 3, 4. i 5. godine studija (master ili apsolvent), kao i državljani Srbije koji studiraju u inostranstvu.

Predviđenih 480 sati prakse mogu se rasporediti u skladu sa obavezama studenata na fakultetu tokom četiri meseca. Učesnicima kompanija NIS pokriva troškove prevoza i išrane, a svaki polaznik ima svog mentora koji prati njegov razvoj i pruža mu svu potrebnu podr šku. Takođe su predviđena predavanja stručnjaka u okviru NIS-ovog Korporativnog univerziteta. Više informacija možete naći na NIS-ovom sajtu, kao i u PDF prilogu.

Početak prakse u ovom ciklusu planiran je za početak jula, a program će obuhvatiti 40 kandidata sa 19 različitih fakulteta.

Prijava traje do 20. maja putem linka.

NIS Calling vizual post