Компанија НИС организује 6. сезону студентске праксе „NIS Calling“

Компанија НИС организује 6. сезону студентске праксе „NIS Calling“ у оквиру ког студенти одабраних факултета могу стећи праксу из различитих области пословања нафтне индустрије и тако добити шансу за прве професионалне кораке у НИС-у.

Програм је намењен студентима 3, 4. и 5. године студија (мастер или апсолвент), као и држављани Србије који студирају у иностранству.

Предвиђених 480 сати праксе могу се распоредити у складу са обавезама студената на факултету током четири месеца. Учесницима компанија НИС покрива трошкове превоза и ишране, а сваки полазник има свог ментора који прати његов развој и пружа му сву потребну подр шку. Такође су предвиђена предавања стручњака у оквиру НИС-овог Корпоративног универзитета. Више информација можете наћи на НИС-овом сајту, као и у ПДФ прилогу.

Почетак праксе у овом циклусу планиран је за почетак јула, а програм ће обухватити 40 кандидата са 19 различитих факултета.

Пријава траје до 20. маја путем линка.

NIS Calling vizual post