Отворен позив студентима Универзитета у Београду за обављање стручне праксе у компанији Телеком Србија

Обавештавамо вас да је компанија Телеком Србија отворила позив за обављање обавезне стручне праксе за студенте Универзитета у Београду током 2018. године.

Обавезна стручна пракса се обавља у периоду до краја ове године, према програму који дефинишу факултети уз менторско праћење у различитим дирекцијама у оквиру компаније Телеком Србија. За сваког студента на пракси биће обезбеђена менторска подршка. Предвиђено је да обавезна стручна пракса буде организована за највише 80 студената завршних година првог степена студија, који имају просек студија изнад 8,00 и образовног профила: телекомуникације, рачунарска техника, информатика, информациони системи и пословна аналитика.

Предвиђено трајање праксе је до месец дана, а почетак праксе биће дефинисан у договору ментора и студента.

Реализација обавезне стручне праксе ће се, на основу потписаног Уговора о сарадњи између компаније Телеком Србија и Универзитета у Београду обавити преко Универзитетског центра за развој каријере и саветовање студената.

Пријављивање студената обављаће се преко портала studentskapraksa.com до 16.марта 2018.године.