Након благовремено уложене жалбе усваја се измена броја бодова освојених у средњој школи, за број пријаве 462.

Грешка је учињена у уносу података за III разред где је унета просечна оцена 4,15 а треба 4,85. Жалба се усваја и мења се износ бодова за број пријаве 462.

Декан факултета

Поштовани бруцоши,

Саобраћајни факултет објављује листу пријављених кандидата за Упис 2017, са њиховим успехом у средњој школи коју можете преузети кликом на ову линију текста.

Саобраћајни факултет објављује листу пријављених кандидата за Упис 2017, са њиховим успехом у на пробном пријемном из математике коју можете преузети кликом на ову линију текста.

Важна напомена:

Подношење приговора Декану, на обе листе, се реализује на e-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. или vicedean.std@ sf.bg.ac.rs и то на број бодова утврђен на основу успеха у средњој школи.

Саопштавање одлуке Декана у вези приговора биће на огласној табли и web сајту факултета.

Добродошли на Саобраћајни факултет!

Предстојећи догађаји