Прелиминарне ранг листе студената oсновних, мастер и докторских aкадемских студија Саобраћајног факултета, kоји су конкурисали за дом за школску 2019/20. годину

Коначна ранг-листа се преузима од службе смештаја 18.11.2019. године

Београд,12. новембар 2019. г. студентска служба

Жене 2019 без ЈМБГ и прихода

Жене МАС 2019 без ЈМБГ и прихода

Жене ДАС 2019 без ЈМБГ и прихода

Мушкарци 2019 без ЈМБГ и прихода

Мушкарци МАС 2019 без ЈМБГ и прихода

Мушкарци ДАС 2019 без ЈМБГ и прихода

Како изгледа студирање на Саобраћајном факултету из перспективе студента, каква су очекивања, а каква реалност, где видиш себе после дипломирања? Пријави се на кастинг за филм о факултету и подели своје мишљење. Кастинг ће се одржати у понедељак, 21. октобра у 11х у кабинету 230. Твој први корак је пријава у inbox (напиши нам име и презиме, годину студија и контакт телефон).

Студенти основних академских студија који су уписани школске 2011/2012 којима 30. септембра 2019.г. истиче законски рок за завршетак студија, а желе да наставе студије дужни су да поднесу Молбу Декану за продужење рока за завршетак студија. Ову Молбу треба поднети од 02.септембра до 06. септембра 2019.год. у Студентској служби od 11 do 13h.

Студенти основних академских студија који од школске године првог уписа на Факултет нису регулисали статус у најмање једној школског години, односно, нису уписали бар једну школску годину а желе да наставе студије могу да се пријаве за реупис на исти студијски програм само у статусу самофинансирајућег студента, без полагања пријемног испита.