На прoслaви шкoлскe слaвe „Свети Сaвa“ додељене су награде најбољим студентима

Дана 26.1.2018. године, на  СКУП-у „САРАДЊА ПРИВРЕДЕ И НАУКЕ“

који је одржан у организацији фирми „ALTPRO“ и -„SIGNALING“ и САОБРАЋАЈНОГ ФАКУЛТЕТА Потписани су Уговори о:

• пословно-техничкој сарадњи Саобраћајног факултета и „ALTPRO-SIGNALING-а“
  • донацији путног прелаза „ALTPRO-SIGNALING-а“ „Инфраструктури железница Србије“ и
  • додели  једногодишње стипендије Теодори Миленковић, индекс број ЖЕ 140001, као најбољем студенту Одсека за железнички саобраћај и транспорт.

Дана 27.1.2018. године, за време прoслaве шкoлскe слaвe „Свети Сaвa“ додељене су награде из Фондација:

1. Фондације "Проф. др Божидар Милошевић, редовни професор Саобраћајног факултета" ДРАГАНУ Д. САВИЋУ, дипл. инж., индекс број ДБ 130-004, као студенту који је завршио основне студије током школске 2016/2017. године са највишом просечном оценом током студија. Просечна оцена износи 10,00, а оцена 10 на завршном раду. Награду је доделила фирма „ALTPRO“ из Загреба.
  1. Фондације “Дипл. инж. Миодрага Селића“, вишег саветника Генералне дирекције Југословенских железница у пензији БРАНКУ А. МИТРОВИЋУ, дипл. инж., индекс број ЖЕ 120-167,као студенту Одсека за железнички саобраћај и транспорт који је дипломирао током школске 2016/2017. године са највишом просечном оценом током студија. Просечна оцена износи 8,52, а оцена 10 на завршном раду. Награду је доделила фирма „SIGNALING“ из Београда.
  1. Фондације "Мр Зоран Радосављевић", ГОРАНУ ПАВЛОВИЋУ ВЗ 120-388 и МАРИНИ ЂОРЕМ ВЗ 120-001, као најбољим дипломираним инжењерима Одсека за ваздушни саобраћај у генерацији која је уписана 2012/2013. године, а који су студије завршили са просечном оценом 9.7 и оценом 10 на завршном раду.