Обавештење о роковима за завршетак испитних обавеза на основним и мастер студијама

Све испитне обавезе на основним и мастер студијама везане за израду и одбрану Завршних и Мастер радова у школској 2017/18 години се морају завршити закључно са 30.9.2018. године.

Обавештавају се сви студенти, који планирају да одбране Завршни рад до 30.9.2018.г.,  а остало им је неположених мање од пет испита из наставног плана и програма по коме студирају, да морају да аплицирају у студентској
служби за отварање и анализирање досијеа студента што пре, ради провере испитних пријава.

Поред тога  студенти могу чим су стекли 200 ЕСПБ да  узму тему код изабраног Ментора и почну са израдом Завршног рада на Основним академским студијама.