Програм студентске праксе „NIS Calling“

Компанија НИС други пут ове године организује програм студентске праксе „NIS Calling“

у оквиру ког студенти одабраних факултета могу стећи праксу из различитих области пословања нафтне индустрије и тако добити шансу за прве професионалне кораке у НИС-у.

Програм је намењен студентима 3, 4. и 5. године студија (мастер или апсолвент), као и држављанима Србије који студирају у иностранству.

Предвиђених 320 сати праксе могу се распоредити у складу са обавезама студената током три месеца. Учесницима компанија НИС покрива трошкове превоза и ишране, а сваки полазник има свог ментора који прати његов развој и пружа му сву потребну подршку. Детаљне информације су у прилогу.

У претходне четири сезоне у програму је учествовало 100 полазника, од којих су 20 одабраних након праксе запослени у компанији.

Почетак праксе у овом циклусу планиран је за 1. новембар, а програм ће обухватити 25 кандидата са 13 различитих факултета.

Пријава ће трајати од 1. до 21. септембра путем линка: