Фонд за младе таленте Републике Србије је расписао конкурс за школску 2020/21. годину за стипендирање до 1000 студената завршне године основних академских студија и до 500 студената завршне године мастер академских студија са високошколски установа чији је оснивач Република Србија.

Конкурс је отворен до 1. фебруара 2021. године.

Можете да преузмете текст конкурса у ПДФ-у!

iaeste logo

Расписан је IAESTE конкурс за стручну праксу и усавршавање у иностранству у току 2021. године.

(Преузмите ПДФ)

Више детаља, односно услове конкурса и "on-line" пријаву можете пронаћи на сајту: www.iaeste.ac.rs

Конкурс траје до 30.12.2020. године.

Напомињемо да Национални комитети земаља-чланица IAESTE-а гарантују да ће сви размењени студенти бити прихваћени на стручну праксу, усавршавање и школовање а у случају да то не буде могуће у изабраном и договореном термину, због COVID-19 ситуације, иста ће бити остварена у првом могућем термину у коме је студенту гарантована здравствена и свака друга безбедност и сигурност.