Yettel позива студенте завршних година са Факултета организационих наука, Математичког факултета, Рачунарског факултета, Електротехничког факултета, Економског факултета и Саобраћајног факултета да се пријаве за наш програм летњих пракси.

Термини:

• 15. јул- 2. август
  • 5. август - 23. август

Шта можете очекивати:

Током три недеље, пружићемо вам јединствену прилику да се упознате са различитим секторима наше компаније.

Студенти информационих технологија ће проћи кроз секторе:

• Информационихтехнологија
  • Data science
  • Пројектни менаџмент
  • Бизнис сервиси

Студенти менаџерских усмерења ће се детаљније упутити у рад сектора за:

• Пројектни менаџмент
  • Бизнис сервисе
  • Маркетинг
  • Људске ресурсе
  • Комуникације
  • Финансије
  • Продаја - B2C и B2B

Зашто је ово добра прилика:

• Стећи ћешискуствоу једној од водећих компанија у индустрији.
  • Имаћеш могућност умрежавања са професионалцима и стручњацима из различитих области.
  • Развићеш практичне вештине које ће ти помоћи у даљој каријери.
  • Добићеш сертификат о завршеној пракси који ће бити одличан додатак твом CV-у.

Како да се пријавиш:

• Име и презиме, број телефона и e-mail адресу.
  • Назив факултета, тачан назив смера, број индекса и годину студија.
  • За који термин си расположив - само први, само други или оба
  • CV

Пријаве су отворене до 8. јула. Не пропустите прилику да започнете своју каријеру са нама!

Саобраћајни факултет и Програм стипендија немачке привреде Зоран Ђинђић успешно сарађују већ неколико година. Многи студенти су обавили плаћену праксу у трајању од три до шест месеци у оквиру овог Програма у једној од водећих компанија у Немачкој. Данас, већина њих ради у Србији. Академско образовање, као и практично радно искуство стечено кроз овај Програм, подржали су каријере више од 1.000 професионалаца у Србији и читавом региону Западног Балкана.

Бивши стипендисти, сада алумнисти, постали су фактори промена у региону, откључавајући његов пословни потенцијал и доприносећи регионалном помирењу. У оквиру регионалне алумни мреже Програма стипендија немачке привреде Зоран Ђинђић, бивши полазници су прави градитељи мостова посвећени доживотном учењу, изградњи мира и бољем међукултурном разумевању.

stipendije nemacke zoran djindjic 3Конкурс за нову генерацију стипендиста Програма стипендија немачке привреде ће бити отворен 1. октобра и трајаће до 14. новембра.
Неколико података о овом програму стипендирања може да се види овде (pdf).
За више информација, посетите веб-страницу

Пријаве за студентски стартап камп ParkUP! 2024 отворене за студенте из целе Србије – Закорачи у јединствену предузетничку авантуру

По први пут овог лета ParkUP! отвара врата за студенте из целе Србије!

Научно-технолошки парк Београд (НТП Београд) отворио је пријаве за студентски стартап камп – ParkUP! 2024 који ће бити одржан од 11. до 16. Јула. По први пут на овај јединствени програм учења, рада и дружења, могу да се пријаве и студенти који студирају ван Београда.

ParkUP! је интензивни програм учења, рада и дружења у НТП Београд, намењен студентима свих факултета широм Србије са циљем да стекну основна знања и вештине о технолошком предузетништву – како да уоче проблеме и препознају пословне прилике на тржишту, ојачају тимске вештине и који су кораци у претварању иновативне идеје у успешан бизнис.

Свим академцима који студирају ван Београда биће обезбеђен смештај током трајања кампа.

Придружи се у летњој стартап авантури:

✔️ ако имаш између 18 и 26 година
✔️ студираш и желиш додатно да унапредиш своје личне и професионалне вештине
✔️ интересује те предузетништво
✔️ желиш да упознаш сјајне стартап осниваче️ и са колегама са других факултета из целе Србије се опробаш у тимском раду на развоју иновативне идеје

Пријаве су отворене до 22. јуна на сајту НТП Београд!

Предавања и радионице на кампу засноване на Lean стартап технологији, а уз доста креативног рада, студенте очекује и сјајно дружење.

Више о програму погледајте ОВДЕ.

Студентски стартап камп ParkUP! 2024 реализује се у оквиру Програма промоције и популаризације иновационе делатности Министарства науке, иновација и технолошког развоја, уз подршку пројекта Технопарк Србија 2.

ДА ЛИ СТЕ СПРЕМНИ?

Ми смо млада, динамична, страствена, иновативна телекомуникациона компанија.

У тиму нас је више од три стотине и сви смо посвећени да нашим резиденцијалним и бизнис корисницима пружимо квалитетна, иновативна и поуздана решења из области фиксне телефоније, Интернета и IP телевизије.

Ако си спреман на усавршавање, оријентисан на резултат и желиш да своју каријеру развијаш у области телекомуникација, у некој од следећих области:

• Развоја и одржавања мреже
  • Развоја и одржавања сервиса (Windows и Linux оперативни системи, Сервиси телефоније, Hosting тим)
  • Планирање и изградња бежичне мреже
  • Планирања и изградња оптичке мреже
  • Развој и одржавање софтвера
  • Кибернетичка безбедност, провера безбедности система, threat hunting, дигитална форензика

Нудимо ти прилику за праксу, уз могућност каснијег запослења у компанији која је окренута иновацијама и подстиче развој.

Пријави се путем следећег линка https://orion.oneassessment.com/job/Praksa-nk2J4/apply  или на мејл Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. након чега ћемо те контактирати за даљи процес селекције.