Највећа немачка хемијска компанија BASF донела је одлуку да ове године подржи младе научнике и иноваторе из Србије и региона у њиховом даљем научном раду. Конкурс има за циљ да подржи научне радове, докторске дисертације и студентске идеје које се баве проблемима одрживог развоја, са овогодишњом темом која је фокусирана на проналажење решења за проблем загађења ваздуха у региону.

BASF Start-up Science - Poziv za studente.pdf

BASF Start-up Science - Terms and Conditions.pdf

www.start-up-science.com

Поштоване колеге и колегинице,

Још од маја месеца се непрекидно препоручује од стране
- Конференције универзитета Србије,
- Конференције академија и високих школа Србије,
- Студентске конференције академија и високих школа Србије,
- Студентске конференције универзитета Србије и
- Министарства просвете, науке и технолошког развоја да се Цовиђ19 позитивним студентима омогући полагање додатног испитног рока.

За Ц-19 испитни рок 2020 се са прописаном лекарском документацијом пријавило 32 студента који жели да полаже
51 испит. Испити су организовани у пероду од 28. до 29.9.2020 од 9 до
12 часова у амфитеатру 125.

Срдачан поздрав,
Продекан за студије
Проф. др Петар Миросављевић, дипл. инж.

21. септембра 2020. расписује

Оглас за прикупљање писмених понуда за давање у закуп локала површине 25,26м2 у приземљу са припадајућим подрумом површине 31,86м2, у стамбено-пословној згради Задужбине Миливоја Јовановића и Луке Ћеловића, у Београду, у Ул. кнеза Милоша број 2, екстра зона.

(детаљније у приложеном документу - ПДФ)

18. септембра 2020. године расписује

Оглас за прикупљање писмених понуда за давање у закуп стана број 7, површине 78м2, на трећем спрату зграде Фондације Милана Стефановића-Смедеревца и супруге Даринке, у Ул. Теразије број 39 у Београду.
(детаљније у приложеном документу - ПДФ)

Оглас за прикупљање писaних понуда за давање у закуп локала површине 249м2 у приземљу са припадајућим подрумом површине 100м2, у стамбено-пословној згради Фондације Милана Стефановића-Смедеревца и супруге Даринке, у Београду, у Ул. Теразије 39, екстра зона
(детаљније у приложеном документу - ПДФ).