Yettel позива студенте завршних година са Факултета организационих наука, Математичког факултета, Рачунарског факултета, Електротехничког факултета, Економског факултета и Саобраћајног факултета да се пријаве за наш програм летњих пракси.

Термини:

• 15. јул- 2. август
  • 5. август - 23. август

Шта можете очекивати:

Током три недеље, пружићемо вам јединствену прилику да се упознате са различитим секторима наше компаније.

Студенти информационих технологија ће проћи кроз секторе:

• Информационихтехнологија
  • Data science
  • Пројектни менаџмент
  • Бизнис сервиси

Студенти менаџерских усмерења ће се детаљније упутити у рад сектора за:

• Пројектни менаџмент
  • Бизнис сервисе
  • Маркетинг
  • Људске ресурсе
  • Комуникације
  • Финансије
  • Продаја - B2C и B2B

Зашто је ово добра прилика:

• Стећи ћешискуствоу једној од водећих компанија у индустрији.
  • Имаћеш могућност умрежавања са професионалцима и стручњацима из различитих области.
  • Развићеш практичне вештине које ће ти помоћи у даљој каријери.
  • Добићеш сертификат о завршеној пракси који ће бити одличан додатак твом CV-у.

Како да се пријавиш:

• Име и презиме, број телефона и e-mail адресу.
  • Назив факултета, тачан назив смера, број индекса и годину студија.
  • За који термин си расположив - само први, само други или оба
  • CV

Пријаве су отворене до 8. јула. Не пропустите прилику да започнете своју каријеру са нама!

За упис на Саобраћајни факултет преостало је 49 буџетских и 5 самофинансирајућих места.

Kандидати који су полагали пријемни испит на факултетима из групације Техничко-технолошких наука са потврдом да су на сродном факултету полагали пријемни испит из Математике, могу се уписати, по редоследу доласка од 03. јула до 10. јула 2024. године у времену од 10 до 12 часова у кабинету 033.

Потврда треба да садржи остварени број бодова (од укупних 100) на пријемном испиту из математике.

Саобраћајни факултет и Програм стипендија немачке привреде Зоран Ђинђић успешно сарађују већ неколико година. Многи студенти су обавили плаћену праксу у трајању од три до шест месеци у оквиру овог Програма у једној од водећих компанија у Немачкој. Данас, већина њих ради у Србији. Академско образовање, као и практично радно искуство стечено кроз овај Програм, подржали су каријере више од 1.000 професионалаца у Србији и читавом региону Западног Балкана.

Бивши стипендисти, сада алумнисти, постали су фактори промена у региону, откључавајући његов пословни потенцијал и доприносећи регионалном помирењу. У оквиру регионалне алумни мреже Програма стипендија немачке привреде Зоран Ђинђић, бивши полазници су прави градитељи мостова посвећени доживотном учењу, изградњи мира и бољем међукултурном разумевању.

stipendije nemacke zoran djindjic 3Конкурс за нову генерацију стипендиста Програма стипендија немачке привреде ће бити отворен 1. октобра и трајаће до 14. новембра.
Неколико података о овом програму стипендирања може да се види овде (pdf).
За више информација, посетите веб-страницу