СЕКРЕТАР ФАКУЛТЕТА
   име и презиме канцеларија локал електронска адреса
 Секретар факултета

Ивана Мијалковић

Марија Јокић-Целић, секретар на замени

132  256

СЛУЖБА ЗА ОПШТЕ ПОСЛОВЕ
    име и презиме  канцеларија  локал  електронска адреса
 Виши стручно-технички сарадник за рад за остале делатности (кадровски послови) Гога Дробац   131 254 Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.
 Дипломирани правник за правне, кадровске и административне послове Марија Петковић  133 252 Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.
 Референт за правне, кадровске и административне послове (администратор архиве) Бранка Милојевић 130 387

Интерни курир Кадивка Бакаловић 131 387

Курир Мира Решетар 131 254

СЛУЖБА ЗА СТУДЕНТСКЕ ПОСЛОВЕ
 Шеф Службе за студентске послове Мр Дарко Вујин 33 286

Виши стручно-технички сарадник за студије и студентска питања Ана Зораја 29 253

Виши стручно-технички сарадник за студије и студентска питања Марија Зечевић 29 250 Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.
 Стручно-технички сарадник за студије и студентска питања Марина Тановић 29 250 Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.
Стручно-технички сарадник за студије и студентска питања Биба Мраовић 29 250 Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

СЛУЖБА ЗА ФИНАНСИЈСКО-МАТЕРИЈАЛНЕ ПОСЛОВЕ
 Руководилац финансијско-рачуноводствених послова Жарко Думић 032 283

Финансијско-рачуноводствени аналитичар (главни књиговођа) Тамара Бојовић 031-1 279

Дипломирани економиста за финансијско-рачуноводствене послове Бранко Попадић 030 204

Самостални финансијско-рачуноводствени сарадник (књиговођа научноистраживачких пројеката) Снежана Станојевић 031-2 212

Самостални финансијско-рачуноводствени сарадник (књиговођа  купаца и добављача) Нада Јелисавац 031-2 212 Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.
 Финансијско-рачуноводствени аналитичар Весна Комановић 030 204

Референт за финансијско рачуноводствене послове Леа Радосављевић 031-1 279 Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.
 Самостални финансијско-рачуноводствени сарадник/ Скриптарница Душица Ловрић 01 347

СЛУЖБА ЗА ТЕХНИЧКЕ ПОСЛОВЕ
 Шеф Службе за техничке послове Бојан Дамјановић 46 333

Инжењер инвестиционог и техничког одржавања и одржавања уређаја и опреме Игор Панић 43 358 Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.
 Референт заштите на раду Љубица Петровић 35 359

Владимир Ђелевић

СЛУЖБЕ ЗА ПОДРШКУ ОБРАЗОВАЊУ И НАУЧНО ИСТРАЖИВАЧКОМ РАДУ

име и презиме канцеларија  локал   електронска адреса
 Библиотекар Мирјана Радовић 427 370 Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

РАЧУНАРСКИ ЦЕНТАР
 Инжењер за рачунарске мреже Славиша Аћимовић 114-1 338

Инжењер за рачунарске мреже Др Слободан Митровић 012

Софтвер-инжењер Душан Црногорац 114-1 338