Издавачка делатност

!!! В А Ж Н О !!!

У складу са Одлуком о проглашењу ванредног стања на територији Републике Србије обавештавамо вас да Саобраћајни факултет предузима неопходне мере у циљу превенције ширења вируса Ковид-19.

Током трајања ванредног стања издања Саобраћајног факултета могу се набавити:

1.   Директном куповином у скриптарници УТОРКОМ од 10 до 14 часова.

2.   Наручивањем путем мејла: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. (достава на територији Републике Србије).

Потребно је доставити податаке: име и презиме; адресу за доставу; место и поштански број; број телефона; наслов ИЛИ шифра књиге која је наведена у каталогу и на сајту Факултета и број комада.

Наруџбине примљене путем мејла закључно са понедељком до 14 часова шаљу се као вредносни пакети коришћењем стандардних услуга „Поште Србије” од уторка као финансијски најповољније варијанте за купце.

Актуелне информације о могућности слања путем Пост-експрес услуге доступне су на сајту www.postexpress.rs

Уколико наручите књиге путем мејла, неопходно је да УТОРКОМ (од 10 до 14 часова) путем телефона контактирате скриптарницу ради договора око доставе.

3.   Наручивање путем телефона 011/30 91 347 УТОРКОМ од 10 до 14 часова

Cinimo znanje dostupnim

Издавачка делатност Саобраћајног факултета публикује уџбеничку литературу, монографије, часописе, зборнике радова са симпозијума и стручних скупова из области саобраћаја, транспорта и комуникација. Оформљена скоро кад и Саобраћајни факултет, током протеклих деценија публиковала је преко 960 наслова.
Издања Факултета се публикују на једном
од писама (ћириличном или латиничном)
у складу са опредељењем аутора.
                                  Преузмите       Katalog

Издања Саобраћајног факултета могу се набавити:

директном куповином у факултетској продавници књига, радно време од 8,30-13 часова
КУПЦИ СА ТЕРИТОРИЈЕ СРБИЈЕ

наручивањем - куповина поузећем (књиге стижу на вашу адресу, а плаћате их приликом преузимања уз трошкове доставе) - путем
телефона:
011/30 91 347;
SMS
поруке
на број 060/2222 158

Књиге шаљемо путем поште као финансијски најповољније варијанте за купце. На висину трошкова утиче удаљеност од Београда, тежина и вредност пошиљке.

По нашем искуству пошиљка до Вас стиже у року од 2-3 дана у зависности од удаљености.

Уколико желите да Вам књиге упутимо путем Post express-a (бржа, али и скупља варијанта), молимо да нам то нагласите уз навођење опција:

• данас за сутра до 12 часова или
  • данас за сутра до 19 часова или
  • данас за данас.

Ценовник Post express-a можете видети ОВДЕ

КУПЦИ ИЗ ИНОСТРАНСТВА

Детаљније информације о наручивању можете пронаћи ОВДЕ.

Поводом обележавања шездесетогодишњице Факултета Издавачка делатност је припремила публикацију у којој су наведени публиковани наслови у издању
Саобраћајног факултета у периоду од 1960-2010. године.
Већину пописаних наслова можете наћи у библиотеци Факултета.
  Stampane-knjige-1962-2010
Факултет, по традицији, обележава крај календарске године и свечаном промоцијом књига у издању Саобраћајног факултета. Промоције се организују у форми кратког усменог приказа од стране рецензената. Више о овоме можете видети у оквиру дела ПРОМОЦИЈЕ где су постављене публикације и фотографије са поменутих свечаности.   Jelka

education

Marijana Petrovic   ГЛАВНИ И ОДГОВОРНИ УРЕДНИК:

ТЕХНИЧКИ УРЕДНИК: Гордана Марјановић
(011) 30 91 344;