Издавачка делатност

!!! В А Ж Н О !!!

У складу са епидемиолошком ситуацијом на територији Републике Србије обавештавамо вас да Саобраћајни факултет предузима неопходне мере у циљу превенције ширења вируса Ковид-19.

У складу са напред наведеним издања Саобраћајног факултета се у наредном периоду могу набавити:

1.   Директном куповином у скриптарници радним данима (понедељак-петак) од 8,30 до 13 часова.

2.   Наручивање путем телефона 011/30 91 347 радним данима (понедељак-петак) од 10 до 13 часова.

3.   Наручивањем путем мејла: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. (достава на територији Републике Србије).

Потребно је доставити податаке: име и презиме; адресу за доставу; поштански број и место; број телефона; обавезно ШИФРУ КЊИГЕ која је наведена у каталогу и на сајту Факултета, као и број комада.

Наруџбине примљене путем мејла и телефона шаљемо ИСКЉУЧИВО средом и четвртком пост-експресом као вредносне пакете.

Информације о слању путем Пост-експрес услуге доступне су на сајту www.postexpress.rs

Cinimo znanje dostupnim

Издавачка делатност Саобраћајног факултета публикује уџбеничку литературу, монографије, часописе, зборнике радова са симпозијума и стручних скупова из области саобраћаја, транспорта и комуникација. Оформљена скоро кад и Саобраћајни факултет, током протеклих деценија публиковала је преко 970 наслова.
Издања Факултета се публикују на једном
од писама (ћириличном или латиничном)
у складу са опредељењем аутора.
                                  Преузмите       Katalog

Издања Саобраћајног факултета могу се набавити:

директном куповином у факултетској продавници књига, радно време од 8,30-13 часова
КУПЦИ СА ТЕРИТОРИЈЕ СРБИЈЕ

наручивањем - куповина поузећем (књиге стижу на вашу адресу, а плаћате их приликом преузимања уз трошкове доставе) - путем
телефона:
011/30 91 347;
SMS
поруке
на број 060/2222 158

Књиге шаљемо путем поште као финансијски најповољније варијанте за купце. На висину трошкова утиче удаљеност од Београда, тежина и вредност пошиљке.

По нашем искуству пошиљка до Вас стиже у року од 2-3 дана у зависности од удаљености.

Уколико желите да Вам књиге упутимо путем Post express-a (бржа, али и скупља варијанта), молимо да нам то нагласите уз навођење опција:

• данас за сутра до 12 часова или
  • данас за сутра до 19 часова или
  • данас за данас.

Ценовник Post express-a можете видети ОВДЕ

КУПЦИ ИЗ ИНОСТРАНСТВА

Детаљније информације о наручивању можете пронаћи ОВДЕ.

Поводом обележавања шездесетогодишњице Факултета Издавачка делатност је припремила публикацију у којој су наведени публиковани наслови у издању
Саобраћајног факултета у периоду од 1960-2010. године.
Већину пописаних наслова можете наћи у библиотеци Факултета.
  Stampane-knjige-1962-2010
Факултет, по традицији, обележава крај календарске године и свечаном промоцијом књига у издању Саобраћајног факултета. Промоције се организују у форми кратког усменог приказа од стране рецензената. Више о овоме можете видети у оквиру дела ПРОМОЦИЈЕ где су постављене публикације и фотографије са поменутих свечаности.   Jelka

education

Marijana Petrovic   ГЛАВНИ И ОДГОВОРНИ УРЕДНИК:

ТЕХНИЧКИ УРЕДНИК: Гордана Марјановић
(011) 30 91 344;