Поновни упис на Мастер академске студије

Поновни упис за студенте Мастер академских студија ће се вршити у периоду од 25. октобра до 26. октобра 2016. године на шалтеру студентске службе од 11ч до 14ч. Ови студенти се реуписују ван квоте на Мастер академске студије у складу са Статутом Универзитета у Београду.

ПОТРЕБНА ДОКУМЕНТА:

• Електронски попуњен и одштампан образац ШВ -20, који можете попунитиовде
  • Индекс
  • Потврда о уплати прве рате 50% од укупних  трошкова реуписа на жиро рачун Факултета. Висина школарине за реупис студената којима је остало мање од 30 ЕСПБ бодова до завршетка Мастер академских студија , утврдиће се према броју неположених испита, односно броју неоставрених ЕСПБ, тако што се сваки неостварен ЕСПБ множи са 1.660,00 динара не рачунајући стручну праксу. Студенти који у току студирања нису измирили своје финансијске обавезе дужни су да пре упис на конкурс доставе доказ о измиреним обавезама.
  • Сви студенти који желе да изврше реупис на мастер академске студије  дужни су да поденсу молбу за признавање испита из претходног циклуса студирања мастер академских студија уз уверење о положеним испитима издато у Студентској служби факултета.
  • Уплатница на 1.100,00 РСД за осигурање студената, студентски стандард и Центар за развој каријере, плаћају сви студенти
  • uplatnica masterasi

Важност саме уплатнице и више детаља о истој налази се ОВДЕ.