Ponovni upis na Master akademske studije

Ponovni upis za studente Master akademskih studija će se vršiti u periodu od 25. oktobra do 26. oktobra 2016. godine na šalteru studentske službe od 11č do 14č. Ovi studenti se reupisuju van kvote na Master akademske studije u skladu sa Statutom Univerziteta u Beogradu.

POTREBNA DOKUMENTA:

• Elektronski popunjen i odštampan obrazac ŠV -20, koji možete popunitiovde
  • Indeks
  • Potvrda o uplati prve rate 50% od ukupnih  troškova reupisa na žiro račun Fakulteta. Visina školarine za reupis studenata kojima je ostalo manje od 30 ESPB bodova do završetka Master akademskih studija , utvrdiće se prema broju nepoloženih ispita, odnosno broju neostavrenih ESPB, tako što se svaki neostvaren ESPB množi sa 1.660,00 dinara ne računajući stručnu praksu. Studenti koji u toku studiranja nisu izmirili svoje finansijske obaveze dužni su da pre upis na konkurs dostave dokaz o izmirenim obavezama.
  • Svi studenti koji žele da izvrše reupis na master akademske studije  dužni su da podensu molbu za priznavanje ispita iz prethodnog ciklusa studiranja master akademskih studija uz uverenje o položenim ispitima izdato u Studentskoj službi fakulteta.
  • Uplatnica na 1.100,00 RSD za osiguranje studenata, studentski standard i Centar za razvoj karijere, plaćaju svi studenti
  • uplatnica masterasi

Važnost same uplatnice i više detalja o istoj nalazi se OVDE.