Studentima osnovnih akademskih studija odobrava se održavanje vanrednog ispitnog roka „Septembar-2 2024 (OAS)” u školskoj 2023/2024. godini u periodu od 23.9. do 27.9.2024. godine.

Studenti mogu prijaviti najviše jedan ispit u periodu od petka, 20.9.2024. zaključno sa nedeljom, 22.9.2024. god. do 23:59 časova.

Svi studenti koji su prijavili ispit u vanrednom roku, bez obzira na status budžetskog ili samofinansirajućeg studenta, su u obavezi da u skladu sa važećim cenovnikom (član 12. stav 8.) izvrše uplatu naknade u visini od 3.900,00 RSD na račun Saobraćajnog fakulteta najkasnije do petka, 20.9.2024 da bi se do ponedeljka izvršilo elektronsko proknjiženje uplate i novčana sredstva blagovremeno deponovala u kasu elektronskog indeksa i validacija (ispunjenje uslova za prihvatanje) prijavljenog ispita:
- Uplatilac: Ime i prezime, ulica i broj, mesto stanovanja
- Svrha uplate: Vanredni rok Septembar-2 2024
- Primalac: Saobraćajni fakultet, Vojvode Stepe 305, Beograd
- Model: [-], Poziv na broj: 1-BROJ INDEKSA-2

Napomena:
Strogo se pridržavati tačnosti unosa dela poziva na broj „BROJ INDEKSA” koji podrazumeva kombinaciju skraćenice modula i broja indeksa STROGO U LATINIČNOM zapisu (npr. ZE123456, LO123456). Naglasiti zaposlenom licu na uplatnom mestu (Pošta, banka, menjačnica, ...) da ne greši u unosu broja indeksa (nije „ŽE” nego „ZE” i/ili nije „el nula” nego „el o”).

Obratiti pažnju da, zajedno sa prefiskom „1-” i sufiksom „-2”, celokupan poziv na broj bude bez razmaka između svih znakova.

U ponedeljak, 23.9.2024. oko 10 časova proveriti u elektronskom indeksu da li je prihvaćena prijava ispita. Ukoliko prijava nije prihvaćena period žalbe za vanredni ispitni rok je ISTOG i NAREDNOG dana na šalteru Službe za studentske poslove od 11 do 13 časova. Naknadnih termina za prijavu i prihvatanje ispita neće biti.

Poštovane kolege i koleginice,

U cilju unapređenja kvaliteta nastave, molim studente da pristupe anonimnom anketiranju u letnjem semestru školske 2023/2024. godine, radi vrednovanja pedagoškog rada nastavnika i saradnika.

Proces vrednovanja za rad u letnjem semestru 2023/2024.g. počinje 13.05.2024.godine, a završava se 20.05.2024.godine. Vrednovanje se vrši u online okruženju na adresi https://ankete.sf.bg.ac.rs. Takođe, vrednovanje se vrši putem računara i laptopa i nije predviđeno da se vrši putem upotrebe mobilnog telefona. Ukoliko se ova informacija otvara iz obaveštenja u elektronskom indeksu, potrebno je da se navedena adresa iskopira u novi prozor veb pretraživača i potom aktivira. Na početku procesa vrednovanja, studenti generišu pristupni kod koji su dužni da čuvaju digitalno ili na papiru do kraja procesa vrednovanja.

Potkategorije