Najveća nemačka hemijska kompanija BASF donela je odluku da ove godine podrži mlade naučnike i inovatore iz Srbije i regiona u njihovom daljem naučnom radu. Konkurs ima za cilj da podrži naučne radove, doktorske disertacije i studentske ideje koje se bave problemima održivog razvoja, sa ovogodišnjom temom koja je fokusirana na pronalaženje rešenja za problem zagađenja vazduha u regionu.

BASF Start-up Science - Poziv za studente.pdf

BASF Start-up Science - Terms and Conditions.pdf

www.start-up-science.com

Poštovane kolege i koleginice,

Još od maja meseca se neprekidno preporučuje od strane
- Konferencije univerziteta Srbije,
- Konferencije akademija i visokih škola Srbije,
- Studentske konferencije akademija i visokih škola Srbije,
- Studentske konferencije univerziteta Srbije i
- Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja da se Coviđ19 pozitivnim studentima omogući polaganje dodatnog ispitnog roka.

Za C-19 ispitni rok 2020 se sa propisanom lekarskom dokumentacijom prijavilo 32 studenta koji želi da polaže
51 ispit. Ispiti su organizovani u perodu od 28. do 29.9.2020 od 9 do
12 časova u amfiteatru 125.

Srdačan pozdrav,
Prodekan za studije
Prof. dr Petar Mirosavljević, dipl. inž.

18. septembra 2020. godine raspisuje

Oglas za prikupljanje pismenih ponuda za davanje u zakup stana broj 7, površine 78m2, na trećem spratu zgrade Fondacije Milana Stefanovića-Smederevca i supruge Darinke, u Ul. Terazije broj 39 u Beogradu.
(detaljnije u priloženom dokumentu - PDF)

Oglas za prikupljanje pisanih ponuda za davanje u zakup lokala površine 249m2 u prizemlju sa pripadajućim podrumom površine 100m2, u stambeno-poslovnoj zgradi Fondacije Milana Stefanovića-Smederevca i supruge Darinke, u Beogradu, u Ul. Terazije 39, ekstra zona
(detaljnije u priloženom dokumentu - PDF).