Yettel poziva studente završnih godina sa Fakulteta organizacionih nauka, Matematičkog fakulteta, Računarskog fakulteta, Elektrotehničkog fakulteta, Ekonomskog fakulteta i Saobraćajnog fakulteta da se prijave za naš program letnjih praksi.

Termini:

• 15. jul- 2. avgust
  • 5. avgust - 23. avgust

Šta možete očekivati:

Tokom tri nedelje, pružićemo vam jedinstvenu priliku da se upoznate sa različitim sektorima naše kompanije.

Studenti informacionih tehnologija će proći kroz sektore:

• Informacionihtehnologija
  • Data science
  • Projektni menadžment
  • Biznis servisi

Studenti menadžerskih usmerenja će se detaljnije uputiti u rad sektora za:

• Projektni menadžment
  • Biznis servise
  • Marketing
  • Ljudske resurse
  • Komunikacije
  • Finansije
  • Prodaja - B2C i B2B

Zašto je ovo dobra prilika:

• Steći ćešiskustvou jednoj od vodećih kompanija u industriji.
  • Imaćeš mogućnost umrežavanja sa profesionalcima i stručnjacima iz različitih oblasti.
  • Razvićeš praktične veštine koje će ti pomoći u daljoj karijeri.
  • Dobićeš sertifikat o završenoj praksi koji će biti odličan dodatak tvom CV-u.

Kako da se prijaviš:

• Ime i prezime, broj telefona i e-mail adresu.
  • Naziv fakulteta, tačan naziv smera, broj indeksa i godinu studija.
  • Za koji termin si raspoloživ - samo prvi, samo drugi ili oba
  • CV

Prijave su otvorene do 8. jula. Ne propustite priliku da započnete svoju karijeru sa nama!

Saobraćajni fakultet i Program stipendija nemačke privrede Zoran Đinđić uspešno sarađuju već nekoliko godina. Mnogi studenti su obavili plaćenu praksu u trajanju od tri do šest meseci u okviru ovog Programa u jednoj od vodećih kompanija u Nemačkoj. Danas, većina njih radi u Srbiji. Akademsko obrazovanje, kao i praktično radno iskustvo stečeno kroz ovaj Program, podržali su karijere više od 1.000 profesionalaca u Srbiji i čitavom regionu Zapadnog Balkana.

Bivši stipendisti, sada alumnisti, postali su faktori promena u regionu, otključavajući njegov poslovni potencijal i doprinoseći regionalnom pomirenju. U okviru regionalne alumni mreže Programa stipendija nemačke privrede Zoran Đinđić, bivši polaznici su pravi graditelji mostova posvećeni doživotnom učenju, izgradnji mira i boljem međukulturnom razumevanju.

stipendije nemacke zoran djindjic 3Konkurs za novu generaciju stipendista Programa stipendija nemačke privrede će biti otvoren 1. oktobra i trajaće do 14. novembra.
Nekoliko podataka o ovom programu stipendiranja može da se vidi ovde (pdf).
Za više informacija, posetite veb-stranicu

IMAGE Svečana dodela diploma (28.6.2024.) - Galerija fotografija
Pogledajte fotografije sa svečane dodele diploma, održane 28. juna 2024. godine.