Obaveštenje za produžetak studija studenata osnovnih akademskih studija

VAŽNO OBAVEŠTENjE

Studenti osnovnih akademskih studija  koji su upisani školske 2007/2008

, a koji su produžili rok za završetak studija do 30. septembra 2016.g. ističe zakonski rok za završetak studija a koji su za sve godine studija ostvarili 60 ESPB bodova i više , a žele da nastave studije, dužni su da prijave za reupis na isti studijski program u statusu samofinansirajućeg studenta, bez polaganja prijemnog ispita , u treminima drugog upisnog roka od 05.septembra do 09. septembra 2016.g. Za ove studente će se vršiti priznavanje ispita, kroz komisiju za Osnovne akademske studije i Nastavno naučno veće  i reupis po nastavnom planu i programi iz Akreditacije 2009 ili Akerditacije 2014.Nakon priznavanja ispita vršiće se reupis studenata koji su se prijavili. U slučaju da se student ne prijaviu predviđenom roku, student gubi status studenta 30.9.2016.g.

Potrebna dokumenta:

• indeks
  • Uverenje o položenim ispitima
  • prijava za reupis  u Studentskoj službi .
  • dokaz o uplati od 7.000,00 dinara na račun Saobraćajnog fakulteta broj 840-1443666-83 , uz poziv na broj 22-90 (obrazac uplatnice može se kupiti u skriptarnici fakulteta, a može se uplatiti u Pošti u holu fakulteta).

Studenti osnovnih akademskih studija  koji su upisani školske 2006/2007,  koji ma je istekao zakonski rok za završetak studija, a koji su za sve godine studija ostvarili 60 ESPB bodova i više , a žele da nastave studije dužni su da prijave za reupis na isti studijski program u statusu samofinansirajućeg studenta, bez polaganja prijemnog ispita , u treminima drugog upisnog roka od 05.septembra do 09. septembra 2016.g. Za ove studente će se vršiti priznavanje ispita, kroz komisiju za Osnovne akademske studije i Nastavno naučno veće  i reupis po nastavnom planu i programi iz Akreditacije 2009 ili Akerditacije 2014.Nakon priznavanja ispita vršiće se reupis studenata koji su se prijavili. U slučaju da se student ne prijavi u predviđenom roku, student neće moći da realizuje reupis.

Potrebna dokumenta:

• indeks
  • Uverenje o položenim ispitima
  • prijava za reupis  u Studentskoj službi .

U Beogradu,

31.08.2016.god.                                                                         Prodekan za studije