Upis na doktorske studije za školsku 2016/2017. godinu

Na osnovu objedinjenog Konkursa  ( http://www.bg.ac.rs/files/sr/upis/doktorske-akademske/SF-doktorske-upis-2016.pdf) za upis studenata na Doktorske akademske studije na fakultetima Univerziteta u Beogradu u školskoj 2016/2017. godini, Saobraćajni fakultet raspisuje konkurs za studijski program: SAOBRAĆAJ

Konačna rang lista će se objaviti 10. oktobra od 13č.

Prozivka i Upis primljenih kandidata je od 11. oktobra u 13 č (sala 128 ).

Mole se da dođu na prozivku svi kandidati sa konačne rang liste.

Broj studenata: 20 (10 na teret budžeta i 10 samofinansirajućih).

Visina školarine:
• za državljane Republike Srbije je 200.000,00 dinara
• za strane državljane je 3.000,00 evra

Prijavljivanje kandidata za upis na prvu godinu doktorskih akademskih studija će biti održano od 3. oktobra do 5.oktobra 2016. godine u studentskoj službi od 11 do 13.

Kandidati prilikom prijave na konkurs podnose na uvid ORIGINALNA DOKUMENTA, a uz prijavni list predaju overene fotokopije ovih dokumenata, i to:
•    Diplomu o završenim studijama ili stečenom akademskom stepenu magistra nauka,
•    izvod iz matične knjige rođenih,
•    dokaze koji se odnose na ostvarene naučne radove
•    dokaz o znanju jednog svetskog jezika (ukoliko ga ima)
•    saglasnost mentora
•    dokaz o uplati od 7.100 dinara na račun Saobraćajnog fakulteta broj 840-1443666-83 , uz poziv na broj 22-90 (obrazac uplatnice može se kupiti u skriptarnici fakulteta, a može se uplatit u Pošti u holu fakulteta)..

Komisija za doktorske akademske studije će obaviti preliminarno rangiranje kandidata 7.oktobra 2016. Godine a preliminarna rang lista će se objaviti do 16č, 07.10.2016..

Primedbe na preliminarnu rang listu studenti mogu dostaviti komisiji za doktorske studije u periodu od 10. oktobra 2016. godine do 12č .

Konačna rang lista će se objaviti 10. oktobra  od 13č.

Upis primljenih kandidata je od 11. oktobra od 13 č (Studentska služba).

Kandidati koji steknu pravo na upis podnose sledeća dokumenta:
•    originalna dokumenta o završenim studijama ili stečenom akademskom stepenu magistra nauka
•    izvod iz matične knjige rođenih
•    elektronski popunjen i odštampan prijavni list - ŠV-20, http://sv20.sf.bg.ac.rs/
•    Indeks se kupuje u skriptarnici fakulteta
•    dve fotografije formata 4,5h3,5 sm,
•    dokaz o uplati školarine za samofinansirajuće studente,
•    po potrebi i druge dokaze
•    listu izabranih predmeta za 1 semestar sa saglasnošću mentora