Konkurs za izbor u zvanje i zasnivanje radnog odnosa

UNIVERZITET U BEOGRADU

SAOBRAĆAJNI FAKULTET

raspisuje

K O N K U R S

za izbor u zvanje i zasnivanje radnog odnosa

1. jednog docenta za užu naučnu oblast „Eksploatacija, automatizacija i informatizacija poštanskog saobraćaja“ za rad na određeno vreme od 5 godina sa punim radnim vremenom.
  • USLOVI: VIII stepen stručne spreme, naučni naziv doktora nauka.
  1. jednog saradnika u nastavi za užu naučnu oblast „Matematika“ za rad na određeno vreme od 1 godine sa punim radnim vremenom.
  • USLOVI: završene osnovne akademske studije, student master akademskih studija.
  1. jednog saradnika u nastavi za užu naučnu oblast „Informaciono-komunikacine tehnologije“ za rad na određeno vreme od 1 godine sa punim radnim vremenom.

Pored navedenih uslova kandidati treba da ispunjavaju uslove predviđene odredbama Zakona o visokom obrazovanju (Sl. Glasnik RS br. 88/17), Statutom Univerziteta i Statutom Fakulteta.

Rok za prijavljivanje kandidata na konkurs je 15 dana.

Prijave sa dokazima o ispunjenosti uslova konkursa (biografija, diplome, spisak radova i radove) dostaviti na adresu:

SAOBRAĆAJNI FAKULTET, Beograd, Vojvode Stepe 305

Služba za opšte poslove