Yettel poziva studente završnih godina sa Fakulteta organizacionih nauka, Matematičkog fakulteta, Računarskog fakulteta, Elektrotehničkog fakulteta, Ekonomskog fakulteta i Saobraćajnog fakulteta da se prijave za naš program letnjih praksi.

Termini:

• 15. jul- 2. avgust
  • 5. avgust - 23. avgust

Šta možete očekivati:

Tokom tri nedelje, pružićemo vam jedinstvenu priliku da se upoznate sa različitim sektorima naše kompanije.

Studenti informacionih tehnologija će proći kroz sektore:

• Informacionihtehnologija
  • Data science
  • Projektni menadžment
  • Biznis servisi

Studenti menadžerskih usmerenja će se detaljnije uputiti u rad sektora za:

• Projektni menadžment
  • Biznis servise
  • Marketing
  • Ljudske resurse
  • Komunikacije
  • Finansije
  • Prodaja - B2C i B2B

Zašto je ovo dobra prilika:

• Steći ćešiskustvou jednoj od vodećih kompanija u industriji.
  • Imaćeš mogućnost umrežavanja sa profesionalcima i stručnjacima iz različitih oblasti.
  • Razvićeš praktične veštine koje će ti pomoći u daljoj karijeri.
  • Dobićeš sertifikat o završenoj praksi koji će biti odličan dodatak tvom CV-u.

Kako da se prijaviš:

• Ime i prezime, broj telefona i e-mail adresu.
  • Naziv fakulteta, tačan naziv smera, broj indeksa i godinu studija.
  • Za koji termin si raspoloživ - samo prvi, samo drugi ili oba
  • CV

Prijave su otvorene do 8. jula. Ne propustite priliku da započnete svoju karijeru sa nama!

Saobraćajni fakultet i Program stipendija nemačke privrede Zoran Đinđić uspešno sarađuju već nekoliko godina. Mnogi studenti su obavili plaćenu praksu u trajanju od tri do šest meseci u okviru ovog Programa u jednoj od vodećih kompanija u Nemačkoj. Danas, većina njih radi u Srbiji. Akademsko obrazovanje, kao i praktično radno iskustvo stečeno kroz ovaj Program, podržali su karijere više od 1.000 profesionalaca u Srbiji i čitavom regionu Zapadnog Balkana.

Bivši stipendisti, sada alumnisti, postali su faktori promena u regionu, otključavajući njegov poslovni potencijal i doprinoseći regionalnom pomirenju. U okviru regionalne alumni mreže Programa stipendija nemačke privrede Zoran Đinđić, bivši polaznici su pravi graditelji mostova posvećeni doživotnom učenju, izgradnji mira i boljem međukulturnom razumevanju.

stipendije nemacke zoran djindjic 3Konkurs za novu generaciju stipendista Programa stipendija nemačke privrede će biti otvoren 1. oktobra i trajaće do 14. novembra.
Nekoliko podataka o ovom programu stipendiranja može da se vidi ovde (pdf).
Za više informacija, posetite veb-stranicu

Prijave za studentski startap kamp ParkUP! 2024 otvorene za studente iz cele Srbije – Zakorači u jedinstvenu preduzetničku avanturu

Po prvi put ovog leta ParkUP! otvara vrata za studente iz cele Srbije!

Naučno-tehnološki park Beograd (NTP Beograd) otvorio je prijave za studentski startap kamp – ParkUP! 2024 koji će biti održan od 11. do 16. Jula. Po prvi put na ovaj jedinstveni program učenja, rada i druženja, mogu da se prijave i studenti koji studiraju van Beograda.

ParkUP! je intenzivni program učenja, rada i druženja u NTP Beograd, namenjen studentima svih fakulteta širom Srbije sa ciljem da steknu osnovna znanja i veštine o tehnološkom preduzetništvu – kako da uoče probleme i prepoznaju poslovne prilike na tržištu, ojačaju timske veštine i koji su koraci u pretvaranju inovativne ideje u uspešan biznis.

Svim akademcima koji studiraju van Beograda biće obezbeđen smeštaj tokom trajanja kampa.

Pridruži se u letnjoj startap avanturi:

✔️ ako imaš između 18 i 26 godina
✔️ studiraš i želiš dodatno da unaprediš svoje lične i profesionalne veštine
✔️ interesuje te preduzetništvo
✔️ želiš da upoznaš sjajne startap osnivače️ i sa kolegama sa drugih fakulteta iz cele Srbije se oprobaš u timskom radu na razvoju inovativne ideje

Prijave su otvorene do 22. juna na sajtu NTP Beograd!

Predavanja i radionice na kampu zasnovane na Lean startap tehnologiji, a uz dosta kreativnog rada, studente očekuje i sjajno druženje.

Više o programu pogledajte OVDE.

Studentski startap kamp ParkUP! 2024 realizuje se u okviru Programa promocije i popularizacije inovacione delatnosti Ministarstva nauke, inovacija i tehnološkog razvoja, uz podršku projekta Tehnopark Srbija 2.

DA LI STE SPREMNI?

Mi smo mlada, dinamična, strastvena, inovativna telekomunikaciona kompanija.

U timu nas je više od tri stotine i svi smo posvećeni da našim rezidencijalnim i biznis korisnicima pružimo kvalitetna, inovativna i pouzdana rešenja iz oblasti fiksne telefonije, Interneta i IP televizije.

Ako si spreman na usavršavanje, orijentisan na rezultat i želiš da svoju karijeru razvijaš u oblasti telekomunikacija, u nekoj od sledećih oblasti:

• Razvoja i održavanja mreže
  • Razvoja i održavanja servisa (Windows i Linux operativni sistemi, Servisi telefonije, Hosting tim)
  • Planiranje i izgradnja bežične mreže
  • Planiranja i izgradnja optičke mreže
  • Razvoj i održavanje softvera
  • Kibernetička bezbednost, provera bezbednosti sistema, threat hunting, digitalna forenzika

Nudimo ti priliku za praksu, uz mogućnost kasnijeg zaposlenja u kompaniji koja je okrenuta inovacijama i podstiče razvoj.

Prijavi se putem sledećeg linka https://orion.oneassessment.com/job/Praksa-nk2J4/apply  ili na mejl Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. nakon čega ćemo te kontaktirati za dalji proces selekcije.

IMAGE Svečana dodela diploma (28.6.2024.) - Galerija fotografija
Pogledajte fotografije sa svečane dodele diploma, održane 28. juna 2024. godine.