Сарадња нишког аеродрома и Саобраћајног факултета из Београда

Владица Ђурђановић, директор Аеродрома „Константин Велики“ у Нишу и професор др Небојша Бојовић, декан Саобраћајног факултета у Београду, потписали су меморандум о сарадњи. Циљ сарадње је спровођење конкретних активности које имају едукативну, практичну и развојну димензију. Активности за остваривање сарадње су одређене према потребама аеродрома и факултета и могућностима за укључивање и реализовање.

Сарадња подразумева студентску праксу, гостујућих предавања запослених на Аеродрому и на Саобраћајном факултету, тренинг програме, посете Аеродрому у Нишу, рад на пројектима као и истраживачке и дипломске радове. Потписивању споразума присуствовали су и продекан за студије Саобраћајног факултета професор др Петар Миросављевић и др Милица Калић, редовни професор на факултету.

YouTube video

video zapis televizije Belami