ОБАВЕШТЕЊЕ О СИСТЕМАТСКОМ ПРЕГЛЕДУ СТУДЕНАТА ПРВЕ И ТРЕЋЕ ГОДИНЕ СТУДИЈА ШКОЛСКЕ 2019/20

Студенти који су уписали прву и трећу годину студија школске 2019/20 у обавези су („Службени гласник РС” бр. 7/2019) да изврше превентивни здравствени преглед у амбуланти у Студентском дому „Карабурма”, Улица Мије Ковачевића 7Б у периоду од 27.5.2020. до 10.7.2020. год.

Приликом доласка на преглед студенти су обавезни да понесу индекс и оверену здравствену књижицу. Молимо студенте који долазе на преглед да се придржавају препоручених превентивних мера заштите у току епидемије, које подразумевају ношење заштитне маске и физичку дистанцу.

Предаја докумената за превентивни преглед ће се вршити по формираним групама (на основу броја индекса) у дефинисаним терминима које можете погледати овде.

(непопуњени термини у табели се такође могу користити личним заказивањем у амбуланти)