Припремна настава из Математике за пријемни у школску 2021/22. годину

Припремна настава из Математике за упис на основне академске студије почеће у суботу, 6.3.2021. године. Часови ће се одржавати суботом „on-line” на ZOOM платформи а ако буде потребно, по завршетку редовне наставе у школи, часови се могу заказати и радним данима.

Припремна настава траје 42 часа и одржава се 14 седмица по три школска часа. У току курса слушаоци добијају задатке за самостално прорађивање и утврђивање градива. Полазници курса добијају и збирку задатака са решеним задацима са пријемних испита из Математике. Наставу држе професори и асистенти Факултета са Катедре за општу и примењену математику. Предвиђени су и термини за консултације.

Предвиђено је да се курс заврши до 12.6.2021. године. Цена припремне наставе, у коју је укључена збирка задатака, је 30.000,00 динара, ако се плаћа цео износ до 28.2.2021. године или 36.000,00 динара ако се плаћа на рате (прва рата од 16.000,00 динара до краја фебруара, друга рата од 10.000,00 динара до краја априла месеца и трећа рата од 10.000,00 динара до краја курса).

Све информације се могу добити на телефон +381 11 3091250 (Служба за студентске послове) а пријављивање се врши искључиво на мејл Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. (Ана Зораја) или Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. (Тања Зељкић). Пријављивање мејлом је обавезно јер ће се адреса користити као контакт наставника за слање линкова ка платформи за слушање. Мејл треба обавезно да садржи име, презиме, број мобилног телефона и адресу на коју ће се Поштом послати збирка задатака.

Уплата се врши на:
- Текући рачун Факултета: 840-1443666-83
- Сврха уплате: Припремна настава - прва рата/друга рата/трећа рата/плаћење у целости
- Прималац: Саобраћајни факултет Београд, Војводе Степе 305
- Шифра плаћања: 189 (пошта) или 289 (банка електронски)
- Модел: 97
- Позив на број: 52-80

Напомена: Сваку уплатницу је потребно је послати мејлом или у ПДФ формату или фотографисану.