2021 Global Korea Scholarship: Стипендија Владе Републике Кореје за постдипломске студије (мастер или докторске)

Национални институт за међународно образовање (NIIED) отвара пријаву за стипендију Global Korea Scholarship 2021.

Пријава је отворена за студенте 1) постдипломских студија (мастер/магистарски и докторски програм са једногодишњим програмом корејског језика) и 2) истраживачки програм.

Држављани Републике Србије или Црне Горе могу се пријавити за ову стипендију искључиво преко Амбасаде Републике Кореје.

​За додатне информације и документацију о Стипендији Global Korea Scholarship за 2021.годину, молимо погледајте документацију:

Крајњи рок за пријаву и достављање документације Амбасади, поштом или лично: 12.3. (Пет) 17 часова.

Преглед документације: Између 15.3 (пон) – 16.3 (Уто)

Интервју: Између 18.3. (Чет) и 19.3. (Пет)

Најава кандидата за други круг: 19.3.2021.