Одабир изборних предмета за летњи семестар (ОАС) школске 2023/24. године

Одабир новог или замену изборног предмета другог семестра може лично у електронском индексу да изврши само студент који је први пут уписан у прву годину у школску 2023/24. год. у периоду од понедељка, 26.2.2024. закључно са недељом, 3.3.2024. год. до 23:59 часова. Исти студент је у обавези да допише изабрани предмет у папирном индексу и донесе на оверу на шалтер Службе за студентске послове у току летњег семестра.

Сви остали студенти ће одабир новог или замену изборних предмета летњег (парног) семестра моћи, уз папирни индекс, да обаве искључиво на шалтеру Службе за студентске послове сваког радног дана од 11 до 13 часова у периоду од понедељка, 26.2.2024. год. закључно са петком, 8.3.2024. год.

После утврђених рокова се закључују спискови и студент више неће моћи да изабере или да промени изборни предмет све до регулисања статуса (уписа) у школској 2024/25. год.

Продекан за студије