Саобраћајни факултет на Сајму образовања

Образована Србија, успешна Србија“ слоган је Сајма образовања и наставних средстава 2022, на коме је учешће узео и Универзитет у Београду – Саобраћајни факултет. Поред промовисања студијских програма и указивања на значај школовања и усавршавања, излагачки програм обухвата и низ интерактивних садржаја из области саобраћаја и транспорта, на самом штанду. Приступ штандовима је отворен и на њима можете да се информишете о свему што Вас очекује током и за време студирања, као и да сагледате могућности запошљавања, напредовања и грађења каријере, након завршетка студирања (основне студије, мастер и докторске студије).

Посетите нас, а љубазни студенти и део наставног особља, очекују Вас у Хали 2 – ниво Ц.

Добро нам дошли!