Презентација апликације "KINTO Join" за подршку одрживим начинима путовања

Са задовољством обавештавамо студенте и запослене да ће се 16. јануара у 12:00 часова одржати презентација апликације KINTO Join у сали 128 на Саобраћајном факултету. Ова иновативна платформа биће представљена од стране компаније Shared Mobility d.о.о. Саобраћајни факултет поносно постаје прва образовна институција у овом делу Европе која ће омогућити својим запосленима и студентима коришћење апликације KINTO Join.

KINTO Join представља платформу посвећену мотивацији и организацији одрживих начина путовања, са фокусом на смањење емисија и трошкова током транспорта. Ова апликација повезује колеге и студенте на основу њихових путања од куће до посла или факултета, радних распореда и навика. KINTO Join се издваја као више од стандардног решења за организовање заједничке вожње, јер не само да умањује притисак на паркинг простор, већ и доприноси смањењу гужви, промовише одрживу мобилност и подржава акције пословних и других организација усмерене ка одрживом развоју.