Отворена радна места - Roaming Networks

Обавештавамо студенте Модула за телекомуникациони саобраћај и мреже да је компанија Roaming Networks објавила конкурс за следеће позиције :

• Инжењер контроле квалитета за радио комуникације
  • Техничар  пројектант
  • Инжењер пројектант у радио комуникацијама

Заинтересовани за ове и друге позиције за запослење, које су отворене у овој компанији, могу посетити следећи линк за преглед и пријављивање:

Текст позива

Компанија Roaming Networks је један од водећих систем интегратора у ICT индустији у Србији и региону Балкана. Пружамо професионалне услуге консалтинга, пројектовања, имплементације, интеграције и одржавања у областима радио комуникација, пасивних оптичких мрежа и приступних система, ИКТ инфраструктуре i Data центара, Система техничке заштите и аутоматског управљања и Е- мобилности. Током претходних година изградили смо јако присуство на тржиштима: Србије, Црне Горе, Босне и Херцеговине и Аустрије, а последње три године развијамо пословање на новим тржиштима: Хрватске, Немачке, Норвешке и Сједињеним Америчким Државама. Roaming Networks има преко 800 запослених. Партнерски сарађујемо са 15 светских компанија. Кроз стабилан раст и развој тежимо да проширимо пословање на нова тржишта Европе и Америке.

У складу са константним растом и развојем тражимо особу на позицији:

Инжењер контроле квалитета

Опис посла:

• Спровођење политике квалитета у свим активностима
  • Креирање и унапредјење интерних процедура за контролу квалитета изведених радова
  • Контрола обављања и ефикасности процедура контроле квалитета изведених радова
  • Редовно недељно и месечно извештавање о статусу оперативних активности на спроводјењу контроле квалитета изведених радова
  • Планирање, изводјење и документовање интерних контрола изведених радова
  • Обрада жалби клијената на квалитет изведених радова
  • Припрема извештаја након обављених интерних контрола изведених радова
  • Радно време од 14h до 22h
  • Могућност рада од куће

Услови:

• Минимум виша стручна спрема техничког усмерења
  • Минимум 1 година радног искуства на истим или сличним пословима
  • Комуникативност, организованост и прецизност
  • Активно знање енглеског језика

Наша понуда:

• Уговор о раду
  • Могућност стручног усавршавања
  • Спортске активности
  • Слободан дан за родитеље ђака првака
  • Бонусе за венчање и рођење детета
  • Разне тим билдинг активности
  • Могуćност узимања приватног здравственог осигурања за тебе и чланове твоје породице

Постаните део нашег тима!