Обавештење о роковима за завршетак испитних обавеза на основним и мастер студијама

Све испитне обавезе на основним и мастер студијама везане за израду и одбрану Завршних и Мастер радова у школској 2023/24 години се морају завршити закључно са 30.9.2024. године.

Обавештавају се сви студенти, који планирају да одбране Завршни рад до 30.9.2024.г.,  а остало им је неположених мање од пет испита из наставног плана и програма по коме студирају, да морају да аплицирају у студентској служби за отварање и анализирање досијеа студента што пре, ради провере испитних пријава. Последњи рок за пријаву одбране Завршног рада је 15.09.2024.г.

Поред тога  студенти могу чим су стекли 200 ЕСПБ да  узму тему код изабраног Ментора и почну са израдом Завршног рада на Основним академским студијама.

Продекан за студије